A B c D E F G H
yukarı scroll

Tüm Djlerimiz

AYŞEGÜL KİLECİ

Program adı: AYŞELİ CUMA ERTESİLERİ

Geçmişten günümüze anılar arasında şarkılar ile yolculuk yapmaya hazırsanız hafta sonlarınızı renklendirmeye geliyorum. Hazırsanız bana kulak vermeniz yeterli.Her Cumartesi 16:00'da buluşalım.

baygemradyo

Program adı:

RESUL DOĞAN

Program adı: RESUL DOĞAN İLE ''KIRMIZI ÇİZGİ''

Resul Doğan’la Kırmızı Çizgiye kulak ver, pazılın eksik parçalarını beraber tamamlayalım. Sorulmamış soru kalmasın. Her Çarşamba 12:00' da Baygem Radyo da buluşalım :)

NAGİHAN OYAL

Program adı: HAFTA SONU AJANSI

Tüm haftanın gündeminden, sağlıkta gelinen son nokta, eğitimdeki durum, spor dünyasındaki gelişmeler ve kültür sanat alanındaki etkinliklerden haberdar olacağınız Hafta Sonu Ajansı her Cumartesi Nagihan Oyal’ın sunumuyla 12:00-13:00 arası Baygem Radyoda :)

NESİM ULUSOY

Program adı: MONA ROZA

Edebiyat ve Şiiri farklı başlıklarla her hafta ele alıp, üzerine muhabbet ve yorumlar yapıyorum. Benimle bu zevkli programda edebiyatımızın muazzam tadını yaşamak ister misin? Bu arada Yazar ve Şair dostlarım ‘da bu programda bizlere eşlik edecek. Genç bir Yazar olarak sizlere sadece sesimle değil, yüreğimdekilerle de dokunmak istiyorum. Her Pazar 14:00' da Baygem Radyodayım. Hoşça kalın.

EBRU KENDİR

Program adı: EBRULİ SAATLER

Akşamın o güzelliğine birlikte kulak vermeye ne dersin? Bir gün bitiyor ve tüm yorgunluğunu ruha dokunan yazı ve şarkılar ile atmaya var mısın? Eğer varsan doğru yerdesin. Yorgunluğuna eşlik etmek için çayını kahveni al gel "Ebruli Saatler" hafta içi her gün 19:00-21:00 'da Baygem Radyo'da..

ONUR ALTINKÖK

Program adı: Gönülden Şarkılar

Müzik duygularımızın en açık dilidir, o zaman sizde bize katılın duygunuza ortak olalım.Gönüllerimizi türkülerde ve türkülerimizin hikayelerinde birleştirmeye ve her yaştan yetenekli kişilerin bunları dile getirmesine vesile olan program ''Gönülden Şarkılar'' Onur Altınkök'ün sunumuyla her Çarşamba saat 20:00'da sizlerle..

REYHAN GÜLER

Program adı: ARA SICAK

Bir kulak vermeli,dinlemeli..Bir bardak Çay'ın buğusuna neler neler sığdırılabilir.Yeni gün nasıl bitmiş bir gecenin ardından başlıyorsa,duymak istediklerimiz kim bilir nelerin başlangıcı olacaktır.Gelin,birikmiş olan duygularımızı paylaşıp,şarkılarla anlatalım.Unutulan tüm iyi niyetlere.Yeniden bir başlangıç olsun niyetiyle diye..Reyhan Güler'in sunumuyla  ''ARA SICAK'' Renkli konuklarıyla her Salı,Çarşamba,Cuma saat:10:00-12:00 arası Radyon' da..Radyon seninle ya Sen ?

Sosyal Medya+